Klapki – kicz czy styl?

Jeszcze kilka lat temu nie miały dobrej opinii. Były traktowane” po macoszemu” i zakładano je jedynie w domowych kuluarach. O czym mowa?

Stylowe odkryte buty

zielone klapki z futerkiemOd kilku sezonów klapki są hitem nawet paryskich wybiegów. Nie są już przejawem złego stylu. Klapki damskie są teraz modnym i stylowym dodatkiem.
Ten rodzaj butów w końcu łączy modę oraz wygodę. W upalne dni możemy poczuć się modnie, stylowo i komfortowo.

Najlepszy wybór na lato

Okazuje się, że mówiąc o klapkach, możemy mieć na myśli wiele modeli. Powstaje coraz więcej wariacji na temat tego rodzaju obuwia. Jest to obuwie typowo letnie. Zanim buty te trafiły na wybiegi, były po prostu wygodne. Kobiety wybierały je najczęściej na plaże. Ich prostota sprawiała, że były najlepszą alternatywą na ciepłe i upalne dni. Przyszedł czas, kiedy klapki wkroczyły na wybiegi i można powiedzieć, że od tamtej pory modne i wygodne klapki damskie robią furorę.

Jakie klapki w tym sezonie?

Dziś, wybierając klapki, nie musimy się tego wstydzić. Dodatkowo powstaje ich tyle modeli i wariacji, że każda z pań znajdzie coś dla siebie. W nadchodzącym sezonie wiosennym najmodniejsze klapki będą inspirowane latami 90. Kobiety powinny poznać najlepsze trendy na ten rok i szukać ich właśnie w różnych modelach tego obuwia.
W sezonie wiosennym będą królowały kwadratowe noski, niskie obcasy, platformy oraz biały kolor. Są to najważniejsze nurty, które będą miały odzwierciedlenie również w klapkach.
Na wybiegach największą popularnością cieszył się model klapków Chanel z odkrytymi palcami. I rzeczywiście te pary, które będą odsłaniały dodatkowo palce stóp, mogą być najbardziej pożądane.
Wiele par i modeli klapek reprezentuje trend inspirowany piórami.
Duża rzesza kobiet nie potrafi rozstać się z obcasami, platformami. W tym sezonie będzie można również wybierać w klapkach, które będą to wykorzystywały.

Wiele kobiet cieszy się z tego, iż klapki na dobre zagościły na wybiegach. Ich wybór jest ogromny, a dodatkowo są one wygodne i praktyczne.