Obuwie robocze panda – jak wybrać?

Obuwie robocze panda cechują się dobrymi parametrami technicznymi, które przekładają się na ich wytrzymałość, trwałość i wysoką ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami. Jednocześnie są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Wyróżnia je także ergonomiczny kształt i szeroka dostępność, co sprawia, że można wybrać odpowiedni model obuwia w zależności od specyficznych warunków pracy.

Obuwie robocze panda – bezpieczeństwo i dostępność

Buty robocze panda to obuwie, które sprawdza się w różnych środowiskach pracy, a także warunkach pogodowych. BHP-Gabi oferuje zarówno klasyczne półbuty, jak i typowe trzewiki robocze czy sandały. Ponadto specjalistyczne buty np. z antystatyczną podeszwą, która pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza. Dzięki temu z łatwością można dopasować odpowiedni model obuwia do konkretnych warunków pracy. Ważną cechą wyróżniającą poszczególne wersje obuwia jest sposób wykonania, a także materiał, z którego powstały. W związku z tym można wyróżnić panda buty robocze:

  • zamszowe,
  • ze skóry naturalnej,
  • z materiałów syntetycznych.

Wszystkie dostępne modele obuwia gwarantują zabezpieczenie stopy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, w tym między innymi działaniem kwasów, olejów, oparzeniami, a także uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami. 

panda buty robocze

Obuwie robocze marki PANDA – dla każdego pracownika

Obuwie ochronne marki PANDA jest odpowiednie do pracy w wielu środowiskach. Buty odpowiadają na obowiązujące normy europejskie, dlatego są bardzo bezpieczne. Wykorzystywane są zarówno przez mechaników, jak i budowlańców, a także pracowników magazynów. Charakteryzują się dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, trwałością, jak i wytrzymałością na działanie różnorodnych czynników zewnętrznych, dlatego mogą być stosowane w tak wielu miejscach.