Torebki – modne trendy zima 2019

Każda kobieta chce wyglądać modnie, dlatego z niecierpliwością śledzi trendy na nadchodzący sezon. Wychodząc naprzeciw tym zainteresowaniom przedstawiamy trendy zima 2019 w kategorii torebek.

Stylowe torebki damskie

Ten typ uniwersalnych klasycznych torebek damskich w niewielkim stopniu poddaje się panującej modzie. Dzięki temu nawet przez kilka lat będą wyglądać elegancko i łatwo dopasować je różnych typów stylizacji.

W nadchodzącym sezonie zimowym dużą popularnością będą cieszyć się duże torebki o regularnych kształtach, które pomieszczą nie tylko wiele niezbędnych przedmiotów, ale także codzienne zakupy.

Nowością w tej kategorii torebek jest wzornictwo. Tradycyjnie prym wiodą torebki imitowane na skórę węża w różnych kolorach. Obok nich dominującą pozycję zajmą wzory z cętkami, pręgami oraz z wszelkiego rodzaju dodatkami futerkowymi.

Torebki wizytowe

Oczywiście zawsze muszą być eleganckie i dyskretne. Przez lata królowały kopertówki. W nadchodzącym sezonie hitem będą torebki typu bagietka. Długi i wąski kształt jest dla nich bardzo charakterystyczny. Można je nosić pod pachą, w ręce lub na dłuższym pasku. Sztywna konstrukcja sprawia, że zawsze wyglądają elegancko.

Torebki sportowe

W tej kategorii prym wiodą różnego rodzaju plecaki skórkowe, patchworkowe oraz wykonane z grubych tkanin. Poza wzornictwem zwierzęcym modne będą różnego rodzaju pepitka i kratki. Kolorystyka powinna być bardzo zróżnicowana.

Modne trendy zima 2019

Wiadomo, że z nadejściem każdego sezonu pojawiają się jakieś nowe trendy. Na wybiegach pojawiają się modelki w nowych stylizacjach kolorystycznych, nowych fasonach, pojawiają się również różnego rodzaju dodatki, które dopełniają całości.

W tym sezonie hitem są mikrotorebki

To dodatkowy gadżet noszony do normalnych torebek, oczywiście muszą stanowić jedność. Mini torebki mają mikroskopijne kształty, mogą zmieścić się w nich tylko drobne kluczyki lub drobne monety. Nie są funkcjonalne, ale zdecydowanie dopełniają stylizacji.