Wysokie czy niskie trampki męski?

Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej nie tylko niskie, ale również wysokie trampki. Oba rozwiązania mają zalety i wady z którymi warto się zapoznać, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie wybrać porządne buty.

Wysokie czy niskie trampki?

Niskie trampki jak powszechnie wiadomo są bardziej praktyczne. Wynika to oczywiście z tego, że zdecydowanie łatwiej się je wkłada i szybciej sznuruje. Sporym atutem trampek tego typu jest także to, że doskonale prezentują się w zestawieniu z szortami albo długimi spodniami. Pamiętać należy jednak o tym, że cholewka nie zakrywa kostki, dlatego też w chłodniejsze dni można odczuwać nieprzyjemny chłód podłoża. Niskie trampki męskie nie sprawdzą się więc w sezonie jesiennym. Przed zimnej zdecydowanie lepiej zabezpieczą wysokie trampki, które również doskonale podtrzymują kostkę. Tego typu rozwiązanie jest dobrym wyborem dla tych osób, które mają częste problemy z urazami. Wysokie trampki optycznie skracają nogi, dlatego też należy o tym pamiętać. Wybór konkretnego rozwiązania tak naprawdę zależy od gustu i indywidualnych preferencji każdego mężczyzny.

męskie trampki

Gdzie można kupić porządne trampki?

Aby kupić wysokiej jakości trampki męskie warto odwiedzić sprawdzone sklepy internetowe takie jak np. Deichmann, które w dzisiejszych czasach oferują najlepsze ceny i największy wybór trampek. Wysokiej jakości buty można kupić także na aukcjach internetowych. Pamiętać należy jedynie o tym, że markowe trampki męskie są często podrabiane. Przed dokonaniem zakupu warto więc dokładnie sprawdzić swojego sprzedawcę. Unikać należy również trampek, które wyprodukowane są przez nieznanych producentów. Aby zapoznać się z najnowszymi trendami warto śledzić blogi poświęcone modzie i branży odzieżowej. Na szczęście tradycyjne trampki są ponadczasowe i bardzo uniwersalne, dlatego też to właśnie za nimi należy się rozglądać.

Jak nosić wysokie trampki?

Zamówienie wysokich trampek to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest także to, aby wysokie trampki idealnie dopasować do pozostałej odzieży. Trampki z podwyższoną cholewką mają wiele zalet. Największą z nich jest to, że buty tego typu sprawdzą się nie tylko latem, ale również jesienią. Dla większości Panów największą zaletą będzie także to, że nie trzeba do trampek dobierać specjalnych skarpet. Wysokie trampki doskonale pasują na przykład do zwężanych jeansów przed kostkę. Bez żadnego większego problemu można je założyć do szerokich spodni typu culotte, które w obecnym sezonie są bardzo modne. Czarne trampki można zestawić z rurkami i koszulkami moro.