Z czym nosić botki płaskie zamszowe?

Absolutnym hitem w ostatnich latach są botki płaskie zamszowe. Jest to obuwie, które powinno się obowiązkowo znaleźć w każdej damskiej garderobie.

Zakup botków płaskich


Botki płaskie są nie tylko eleganckie, ale również bardzo wygodne. Właśnie dlatego nadają się na różne okazje, czyli zarówno na imprezę, jak i do pracy. Wszędzie sprawdzą się idealnie, ponieważ można je łatwo dopasować do danego stylu ubierania się. Należy pamiętać, żeby kupić botki w sprawdzonym sklepie obuwniczym, który od wielu lat działa na rynku i cieszy się dobrą opinią.

Do czego pasują botki płaskie?


Botki płaskie zamszowe pasują doskonale do sezonu zimowego. Jednak niektóre kobiety noszą ten rodzaj obuwia również latem. Zamsz jest oczywiście bardzo wymagającym materiałem, dlatego nie można zapomnieć o odpowiedniej pielęgnacji butów. Wybór jest bardzo duży, dlatego każdy może dopasować coś do swoich preferencji. Do pielęgnacji obuwia potrzebne będą środki pielęgnacyjne wysokiej jakości. Czyszczenie butów może być naprawdę bardzo łatwe i przyjemne, ale potrzebne jest odpowiednie wyposażenie. Podstawą jest przede wszystkim gumka do zamszu, która usuwa mniejsze zabrudzenia z cholewki. Należy pamiętać, żeby nie używać wody, ponieważ może zniszczyć zamsz. Praktycznie w każdym sklepie obuwniczym można kupić gumkę do zamszu. Impregnat do zamszu jest podstawą, dlatego warto się w niego wyposażyć. Impregnat pomoże zabezpieczyć botki zamszowe przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.