Uniwersalne adidasy Duramo 9

Adidas produkuje buty sportowe od wielu lat i był pionierem w tej dziedzinie. Nawet współcześnie termin adidasy często używany jest jako synonim butów sportowych. To świadczy o sile marki i jakości butów firmy Adidas. A jakie są najnowsze propozycje firmy z Bawarii ?

Adidas Duramo 9 – uniwersalny model butów do biegania 

Model adidas Duramo 9 to uniwersalne buty do biegania, raczej amatorskiego.  Zgodnie ze specyfikacją są idealne do użytkowania w terenie oraz na bieżni stacjonarnej.  To genialne wygodne i funkcjonalne obuwie. Adidasy Duramo 9 cieszą się bardzo dobrą opinią. Chwalone są za dobre wykonawstwo i  materiały wysokiej jakości. Bardzo dobrze dopasowują się do stopy, a co najważniejsze są lekkie co ma niebagatelne znaczenie dla biegaczy.   

Jeżeli chodzi o wzornictwo Duramo 9 to ładne i klasyczne obuwie sportowe. Jak przystało na produkt Adidasa oczywiście ozdobione  trzema charakterystycznymi paskami. Model ma trzy wersje przeznaczone dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Można znaleźć buty w kolorze m.in. szarym, czarnym, niebieskim czy różowym.  

Najnowsze technologie zastosowane w butach Adidas Duramo 9

Adidasy Duramo 9 mają przewiewną dwuwarstwową cholewka z siateczki i bezszwową zadrukowana nakładkę wewnętrzną, która zapewnia dodatkowe wsparcie.

Pianka Cloudfoam

Doskonałą amortyzację w podeszwie środkowej zapewnia pianka Cloudfoam, która minimalizuje wstrząsy podczas każdego kroku. 

Podeszwa Adiwear 

Mocna podeszwa zewnętrzna wykonana z Adiwear (odmiana trwałej gumy) chroni podeszwę przed ścieraniem oraz nadmiernym zużyciem. Zapewnia odpowiednią  przyczepność, elastyczność oraz niewielką wagę. Podeszwa jest więc niezwykle trwała.

Wkładka Ortholite

Zastosowana w modelu Duramo 9 wkładka ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Dzięki temu buty są przewiewne  a stopy się nie pocą. Nie ma mowy o żadnym przykrym zapachu. I za to biegacze cenią ten model szczególnie.